Her Amaç için Keskin ve Canlı
  En yeni nesil 5,9 inç 19: 9 Tam Yüzey Ekranı, düşük güç tüketimi ile keskin ve hayat dolu bir görüntü sağlar.

  • 19:9
   En Boy Oranı
  • 5.9” Incell Görüntü
   5.2” El Boyutu
  • 90%
   Ekran Kasa Oranı
  Azaltılmış Güç Tüketimi ile Geliştirilmiş Performans
  Bir sekiz çekirdekli 64-bit Helio P23 işlemcisiyle güçlendirilmiş olan UMIDIGI One Pro, günlük görevlerinizi, uygulamalarınızın herhangi birine sorunsuz bir şekilde erişerek mükemmel çoklu görev özelliği sunabilmektedir. 700MHz hızında çalışan ARM Mali G71 MP2 GPU, oyun ve video performansını artırırken, güç tüketimini de muadillerine oranla %25 oranında azaltıyor.

  • 4GB RAM
  • MicroSD 256GB’a kadar genişletme
  • 700 MHz ARM Mali G71 MP2 GPU
  • Yüksek Çözünürlüklü Selfies ile Arkadaşlarınızı Parlatın
   UMIDIGI One Pro’nun 16 MP ön yüz kamerası, düşük ışık koşullarında bile keskin ve yüksek kaliteli fotoğraflar veya videolar çekmenizi sağlar. F2.0 diyaframı olan yüksek çözünürlüklü S5K3P3 sensörü sayesinde, sadece yüzünüz değil, etrafınızdaki her şey yüksek detaylarla yakalanacaktır.
  • En Güzel Anları Yakalayın
   UMIDIGI One serisi 6P lensli PDAF Çift Kamera ile hayatınızın her anını kolayca yakalayabilirsiniz. UMIDIGI One Pro, gece veya gündüz herhangi bir koşulda görüntü kalitesini artıran 12MP + 5MP çift kamera, geniş F/2.0 diyaframlı OV12870 sensörünü kullanır.
   F/2.0
   6P lens
   1/2.8’’
   Geniş optik format

   UMIDIGI One Serisi Fotoğraf Örnekleri


   15W Hızlı Kablosuz Şarj
   Şarj istasyonunuzda daha fazla kablo karmaşası olmayacak, şarj olma zamanı geldiğinde fişe takmanız gerekmeyecek ve şarj sırasında koruyucu kılıfı çıkarmanıza gerek kalmayacak, sadece telefonunuzu şarj etme pedi üzerine bırakmanız yeterli. 15W’lık dünyanın en hızlı kablosuz şarjıyla, fişten uzak konforun keyfini çıkarın.   18W Hızlı Şarj
   UMIDIGI One Pro’nun PE+ teknolojisi, 9V/2A girişine ulaşarak şarj verimliliğini en üst düzeye çıkarır. En son teknolojiyi kullanan UMIDIGI One pro, USB Type-C bağlantısıyla 90 dakika içerisinde tam olarak şarj edilebilir.

   Gelişmiş Güvenlik Yüzü Kilidi
   Yüz kilidi, UMIDIGI One Pro’nuzun kilidini basit ve güvenli hale getirir. Genel olarak benzersiz yüzünüz mükemmel bir şifre – sadece bir bakış- ve kimliğiniz fark edilebilir.   Tek Dokunuşla Açın
   UMIDIGI One Pro, güç düğmesinin üstünde bir yan parmak izi sensörü ile tasarlanmıştır. Bu yeni konum, cihazınızı avuç içinde tutarak doğal tutma pozisyonunuzda açmanıza olanak tanır.

   Daha İyi Ses Deneyimi
   Geliştirilmiş bir arama deneyimi için UMIDIGI One Pro, çevrelenmiş ses alanı oluşturan çift akıllı güç amplifikatörü sunar. Artık muhatabınızı daha net bir şekilde duyabilirsiniz.
   • Çift hoparlör
    sistemi
   • Sıradan bir telefondan
    daha yüksek ses

   Küresel Bantlar & Çift 4G VoLTE
   UMIDIGI One Pro, 7 ağ modunu ve 36 global bandı destekler. İkamet yerinizden veya yolculuğunuzdan bağımsız olarak, dünyanın her yerinde UMIDIGI One Pro’nuzla yerel mobil ağlara bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda her iki yuvada da 4G VoLTE’yi destekliyor – daha hızlı veri aktarımının, daha düşük güç tüketiminin ve şu andan itibaren daha güvenilir bağlantının tadını çıkarın.
   • 4G VoLTE + 4G VoLTE
    Çift SIM Çift Bekleme
   • TAS 2.0
    Akıllı Anten Teknolojisi
   • 2.4G+5G dual WiFi
    IEEE802.11 a/b/g/n

   Güvenli NFC ile Nakitsiz Yaşam
   UMIDIGI One Pro, Android Pay ve araç üstü ödemelerin kullanılabildiği Fonksiyonel NFC’yi desteklemektedir.

   Degrade Alacakaranlık Renk ve Karbon Fiber
   Cam gövdesi arka karbon fiber doku ve degrade alacakaranlık rengini karşılarken, UMIDIGI One serisi bir moda öncüsüne dönüştü ve her durumda çarpıcı görünüyor.
   Stok Android 8.1
   Kullanımı kolay bir arayüz, inanılmaz özellikleri ve çekirdeği ile güvenli Android 8.1, en yeni Android işletim sistemidir. Güzel görünmek ve sorunsuz bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır, bu yüzden en basit görevler bile daha eğlenceli ve akıllı telefonunuzu her zaman güncel tutabilirsiniz.