15 W’lık Dünyanın En Hızlı
Kablosuz Şarj Cihazı
iPhone ve Android işletim sistemli cihazlar ile uyumlu UMIDIGI Q1, Qi özellikli cihazlar için 15W’a kadar şarj gücü sunuyor. Bu UMIDIGI Q1’i piyasadaki en hızlı kablosuz şarj cihazı yapıyor.
Sadece telefonunuzu hafifçe bırakın ve şarj olmaya başlasın, şarj işlemi bu kadar kolay. Qi kablosuz şarj standardını kullanan UMIDIGI Q1 dört şarj seviyesi sunar; 5W normal kablosuz şarj, 7,5W, 10W ve 15W’a kadar (UMIDIGI Z2 PRO için) hızlı kablosuz şarj.
Daha fazla kablo karmaşası yok; şarj zamanı geldiğinde kablo takmaya gerek yok; şarj ederken telefon kılıfınızı çıkarmaya gerek yok; sadece telefonunuzu Q1’in üzerine bırakın, hepsi bu. Elleriniz ve yaşamınız ne kadar dolu olursa olsun, şarjınız basit tutun.
UMIDIGI Q1 kablosuz hızlı şarj cihazı, şarj sırasında cihazınızı güvende tutmak için akıllı çip ve çoklu koruma sistemleriyle birlikte gelir. Cihazınızı üzerine bıraktığınız anda kablosuz güç sağlamaya hazırdır. Cihazınızı şarj ederken kullanmaya devam edebilirsiniz ve cihazınıza her zaman erişilebilir, böylece telefonunuza kablo takıp çıkarmaya gerek kalmadan çağrılarınızı da cevaplayabilirsiniz.

Aşırı Isınma
Koruması

Yüksek Voltaj
Koruması

Güç Kesme
Koruması

Yüksek Akım
Koruması

Yabancı Cisim
Algılama
Kompakt ve seyahat dostu tasarım, UMIDIGI Q1’in cebinize veya çantanıza kolayca sığmasını sağlar. Masanızda yer kaplamaz; zarif ve minimalist tasarımı ile odanıza şıklık katar
    Premium Cam Tasarım
    Özel cam yüzey en düşük şarj kaybını garanti eder ve uçak tipi alüminyumdan yapılmış tam metal gövde tasarımı, sıvı temasına veya çizilmelere karşı dayanıklı bir koruma sağlar.